Il GIGLIO polica do sprchy, 400x42x115mm, chróm A91813
Il GIGLIO polica do sprchy, 400x42x115mm, chróm A91813
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A91813 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| Rozměr | 400x42x115 mm |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.9810 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341324639 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
43,35 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IL GIGLIO rohová polica do sprchy, 255x42x255mm, chróm A98313
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Il GIGLIO polica do sprchy, 250x42x215mm, chróm A91913
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SMART polica do sprchy, 241x30x111mm, chróm 3218
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
SMART polica do sprchy, 300x45x128mm, čierna matná 241714
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €


