Il GIGLIO polica do sprchy, 250x42x215mm, chróm A91913
Il GIGLIO polica do sprchy, 250x42x215mm, chróm A91913
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A91913 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| Rozměr | 250x42x215 mm |
| Délka | 250 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hloubka | 215 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341324646 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
46,99 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IL GIGLIO rohová polica do sprchy, 255x42x255mm, chróm A98313
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 150 x 80 cm, čierny rám, čierna - 800-150-202-70-70-080
expedícia do 10 dní497,69 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 150 x 30 cm, čierny rám, chróm - 800-150-212-01-70-030
expedícia do 10 dní394,60 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 150 x 40 cm, čierny rám, chróm - 800-150-212-01-70-040
expedícia do 10 dní400,49 €


