CIRASA umývadlová skrinka 48x54x39cm, dub alabama CR492-2222
CIRASA umývadlová skrinka 48x54x39cm, dub alabama CR492-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR492-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 48x54x39 cm |
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 15.5000 kg |
| EAN | 8590913940729 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ODETTA umývadlová skrinka 57x50x43, 5cm, biela lesk DT060-3030
expedícia do 8 dní376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €
355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €


