ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC230-2222
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC230-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC230-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x172x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 24.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913930782 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela mat strip ESC230-3131S 58304
expedícia do 8 dní520,15 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €
423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
FILENA vysoká skrinka 35x140x30cm, čierna mat strip FID3540BS
expedícia do 8 dní565,34 €
Pri platbe vopred iba 536,00 €


