MAGNIFICA vykurovacie teleso 608x1806mm, biela s textúrou IR137
MAGNIFICA vykurovacie teleso 608x1806mm, biela s textúrou IR137
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR137 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MAGNIFICA |
| Rozmer | 608x1806 mm |
| Šírka | 608 mm |
| Výška | 1806 mm |
| Objem | 8.20 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Doskové |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 1070 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 47.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913827365 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
MAGNIFICA držiak uterákov 608x74mm, brúsená nerez IRPA19
expedícia do 8 dní76,49 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €
Magnetický držiak uterákov 376mm (104104272) XJ438
na objednávku54,80 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
Mohlo by vás zaujímať
COLONNA vykurovacie teleso 602x1800mm, metalická strieborná IR146
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
COLONNA vykurovacie teleso 602x1800mm, biela IR160
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €


