THALIE 50 nábytkové umývadlo 50x46 cm TH11050
THALIE 50 nábytkové umývadlo 50x46 cm TH11050
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH11050 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | THALIE |
| Rozmer | 50x46 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 13.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868665 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
243,69 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
SITIA umývadlová skrinka 46,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, biela mat SI050-3131
expedícia do 8 dní368,59 €
Pri platbe vopred iba 350,00 €
THEIA umývadlová skrinka 46,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, biela (TH050) TH050-3030
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
Mohlo by vás zaujímať
YUKON umývadlo 50x45cm, liaty mramor, biela YU050
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
CITY keramické umývadlo hranaté 50x18x40cm KE050
expedícia do 8 dní94,28 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
ARIANA umývadlo, liaty mramor, 50x25cm, batéria vpravo, čierna mat SM016B
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €


