THALIE 55 nábytkové umývadlo 55x37 cm TH11055
THALIE 55 nábytkové umývadlo 55x37 cm TH11055
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH11055 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | THALIE |
| Rozmer | 55x37 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Hĺbka | 370 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku, Zápustné |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 12.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868740 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
SISTEMA U keramické umývadlo 55x38 cm, biela 10PL53055
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo SM012
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
LITOS keramické umývadlo 55x32 cm, biela 4077
expedícia do 8 dní89,67 €
Pri platbe vopred iba 85,00 €
THALIE 50 nábytkové umývadlo 50x46 cm TH11050
expedícia do 8 dní92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €


