ARIANA umývadlo, liaty mramor, 50x25cm, batéria vľavo, čierna mat SM012B
ARIANA umývadlo, liaty mramor, 50x25cm, batéria vľavo, čierna mat SM012B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SM012B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 50x10x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 10.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955983 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
23,99 €
expedícia do 4 dní
Doporučujeme přikoupit
LATUS IV umývadlová skrinka 49,5x50x25cm, biela (55570) LT410-3030
expedícia do 8 dní155,13 €
Pri platbe vopred iba 147,00 €
201,73 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €
Mohlo by vás zaujímať
YUKON umývadlo 50x45cm, liaty mramor, biela YU050
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
THALIE 50 nábytkové umývadlo 50x46 cm TH11050
expedícia do 8 dní92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vpravo SM016
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €


