PRIMO keramické umývadlo 50x28cm, biela
PRIMO keramické umývadlo 50x28cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-100605 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 50x35x28 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8590913135354 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 18.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CITY keramické umývadlo hranaté 50x18x40cm KE050
expedícia do 8 dní94,28 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
ARIANA umývadlo, liaty mramor, 50x25cm, batéria vľavo, čierna mat SM012B
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €


