LITOS keramické umývadlo 55x32 cm, biela 4077
LITOS keramické umývadlo 55x32 cm, biela 4077
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-4077 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 55x15x32 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 11.1300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875656 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm nízky, chróm 151.211.1
expedícia do 8 dní22,18 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm, nízky, chróm" CV1006
expedícia do 8 dní15,82 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
LITOS keramické umývadlo pravé, 45x32 cm, biela 4079
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
LITOS keramické umývadlo ľavé, 45x32 cm, biela 4779
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať


