LITOS keramické umývadlo ľavé, 45x32 cm, biela 4779
LITOS keramické umývadlo ľavé, 45x32 cm, biela 4779
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-4779 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 45x15x32 cm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Asymetrické |
| Hmotnosť / ks | 10.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875670 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
SMALL stojanková umývadlová batéria bez výpuste, 139 mm, chróm SM06
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
CREST L betónové umývadlo vrátane výpuste, 40x22 cm, čierny granit AR403
expedícia do 8 dní129,86 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
LITOS keramické umývadlo pravé, 45x32 cm, biela 4079
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €


