YUMO keramické umývadlo 45x28 cm 3045
YUMO keramické umývadlo 45x28 cm 3045
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3045 |
Dostupnosť:
na objednávku
- S otvorom pre batériu vpravo (ľavý variant nemožno dodať)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 45x14,5x27,5 cm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 275 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Asymetrické |
| Hmotnosť / ks | 7.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872457 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
DAPHNE stojanková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm DH201
expedícia do 8 dní64,43 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
Podobný tovar
NERISSA keramické umývadlo 41,5x12,5x28,5 cm AR265
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
LITOS keramické umývadlo 55x32 cm, biela 4077
expedícia do 8 dní89,67 €
Pri platbe vopred iba 85,00 €
LITOS keramické umývadlo pravé, 45x32 cm, biela 4079
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
LITOS keramické umývadlo ľavé, 45x32 cm, biela 4779
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS DIVERA Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine aluchróm bielej D22T13080505088
na objednávku902,61 €
Pri platbe vopred iba 836,00 €
Sprchové dvere Mexen Lunar s pravými pántami 130 cm, priehľadné, ružové zlato - 834S-130-050-60-00-P
expedícia do 10 dní465,28 €
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar 130 cm, matné, kartáčovaná meď - 871-130-000-31-65
expedícia do 10 dní350,45 €


