NERISSA keramické umývadlo 41,5x12,5x28,5 cm AR265
NERISSA keramické umývadlo 41,5x12,5x28,5 cm AR265
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR265 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 42x12,5x29 cm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hĺbka | 290 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 7.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864780 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm nízky, chróm 151.211.1
expedícia do 8 dní22,18 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Next vaňová zástena jednokrídlová 80 x 150 cm, čierny vzor, biela - 895-080-000-00-70-20
expedícia do 10 dní121,60 €
Vaňová zástena Mexen Lunar L s jedným krídlom 80 x 150 cm, priehľadná, zlatá - 897L-080-000-50-00
expedícia do 10 dní176,69 €
Vaňová zástena Mexen Lunar L s jedným krídlom 80 x 150 cm, priehľadná, strieborná - 897L-080-000-95-00
expedícia do 10 dní179,65 €


