FLORI dávkovač mydla, chróm/sklo satín RF019
FLORI dávkovač mydla, chróm/sklo satín RF019
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF019 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 122x161x89 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hĺbka | 89 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 300 ml |
| Hmotnosť / ks | 1.2740 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913870842 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
X-ROUND dávkovač mydla 550ml, chróm (104109032) XR102
expedícia do 8 dní104,60 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
IL GIGLIO dávkovač mydla, mliečne sklo, chróm A98113
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EDERA rohová vaňa 152x152x54cm, biela (01111) 91111
na objednávku728,15 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
REA SYDNEY Rohová akrylová vana 170cm REA-W6900
expedícia do 12 dní801,95 €
Pri platbe vopred iba 780,00 €
REA Rohová akrylová vana SYDNEY 160cm REA-W0252
expedícia do 12 dní792,27 €
Pri platbe vopred iba 770,00 €


