SAMOA mydlenka, chróm/mliečne sklo A81113
SAMOA mydlenka, chróm/mliečne sklo A81113
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A81113 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | SAMOA |
| Rozmer | 115x37x91 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 37 mm |
| Hĺbka | 91 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4830 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341293904 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
FLORI mydlenka, čierna mat/sklo satín RF002/15
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PIRENEI mydlenka, biela mat/mliečne sklo PI1102
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €


