FLORI mydlenka, čierna mat/sklo satín RF002/15
FLORI mydlenka, čierna mat/sklo satín RF002/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF002/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 122x41x89 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hĺbka | 89 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.8630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913870941 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
NEW YORK obklad Titanio 20x60 (1,44 m2) NEY004
expedícia do 8 dní19,72 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
NEW YORK obklad Óxido 20x60 (1,44 m2) NEY002
expedícia do 8 dní19,72 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
NEW YORK obklad Relieve Titanio G 20x60 (1,20 m2) NEY006
expedícia do 8 dní19,72 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €

