SOLARIS sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm WD139
SOLARIS sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm WD139
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD139 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| Výška | 1308 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď, Masáž, Hmla, Dážď/Masáž, Dážď/Hmla |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu, AirMix, AntiCalc, HiTech Therm |
| Hmotnosť / ks | 5.6775 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913916748 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Voľne stojaca vaňa Mexen Montana 170 x 80 cm, čierna, prepad z kartáčovanej medi - 52011708070-65
expedícia do 10 dní718,53 €
Voľne stojaca vaňa Mexen Silo do ľavého rohu, drážkovaná, 170 x 80 cm, biela, čierny prepad - 52891708000L-70
expedícia do 10 dní845,18 €
Voľne stojaca vaňa Mexen Nila s drážkovaným prepadom 170 x 75 cm, biela, chrómový prepad - 52841708000-01
expedícia do 10 dní839,29 €


