PIRENEI mydlenka, biela mat/mliečne sklo PI1102
PIRENEI mydlenka, biela mat/mliečne sklo PI1102
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI1102 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 110xx41x113 mm |
| Priemer zátky | 110 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hĺbka | 113 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.4450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341280003 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI pohár, biela matná/mliečne sklo PI1002
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
PIRENEI držiak uterákov 350x66mm, biela mat PI213502
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
PIRENEI dávkovač mydla, biela mat/mliečne sklo PI8102
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Andres 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Rita, čierna - 6515-77-670300-70
expedícia do 10 dní204,12 €
Mexen Gaspar 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Carla, čierna - 6507-77-670700-70-B
expedícia do 10 dní273,43 €

