PIRENEI dávkovač mydla, biela mat/mliečne sklo PI8102
PIRENEI dávkovač mydla, biela mat/mliečne sklo PI8102
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI8102 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 69x152x108 mm |
| Priemer zátky | 69 mm |
| Šírka | 69 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hĺbka | 108 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 110 ml |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.4630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341280010 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI mydlenka, biela mat/mliečne sklo PI1102
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
PIRENEI pohár, biela matná/mliečne sklo PI1002
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
PIRENEI pevný držiak uterákov 410mm, biela mat PI2202
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Podobný tovar
FLORI dávkovač mydla, biela mat/sklo satín RF019/14
na objednávku95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 120 x 85 cm, grafit, strieborná - 871-120-085-41-95
expedícia do 10 dní544,81 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 120 x 85 cm, čierny rám, čierna - 8A6T-120-085-70-70-P
expedícia do 10 dní468,25 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 120 x 85 cm, matná, ružové zlato - 871-120-085-31-60
expedícia do 10 dní538,92 €

