AIDA držiak uterákov 300x60mm, chróm AI320
AIDA držiak uterákov 300x60mm, chróm AI320
| Výrobca: | Výrobca: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-AI320 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | AIDA |
| Rozmer | 376x40x60 mm |
| Dĺžka | 376 mm |
| Šírka | 376 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5150 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062097201 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Stojan s držiakom uterákov, hranatý, chróm 783113
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
AIDA držiak toaletného papiera bez krytu, chróm AI017
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
AIDA držiak kefiek, chróm / sklo satin AI004
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REBECCA držiak uterákov 450x61mm, čierna CC420
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
REBECCA držiak uterákov 300x61mm, čierna CC320
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €

