AIDA držiak uterákov kruh, chróm AI006
AIDA držiak uterákov kruh, chróm AI006
| Výrobca: | Výrobca: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-AI006 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | AIDA |
| Rozmer | 205x125x60 mm |
| Dĺžka | 205 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: kruh |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062097249 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
AIDA držiak uterákov dvojitý otočný, 320mm, chróm AI021
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
AIDA držiak kefiek, chróm / sklo satin AI004
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Dotykový digitálny termostat pre reguláciu vykurovacích rohoží 124091
expedícia do 8 dní129,51 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €


