AIDA mydlenka, chróm / sklo satin AI002
AIDA mydlenka, chróm / sklo satin AI002
| Výrobca: | Výrobca: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-AI002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- materiál: úchyt: mosadz, nádobka: sklo satin
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | AIDA |
| Rozmer | 116x43x117 mm |
| Šírka | 116 mm |
| Výška | 43 mm |
| Hĺbka | 117 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062097126 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Stojan s držiakom uterákov, hranatý, chróm 783113
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
AIDA držiak toaletného papiera s krytom, chróm AI007
expedícia do 8 dní47,67 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
AIDA držiak kefiek, chróm / sklo satin AI004
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Podobný tovar

