ALIX galerka s LED osvetlením 56x70x17, 5cm, ľavá / pravá, biela AX156-0030
ALIX galerka s LED osvetlením 56x70x17, 5cm, ľavá / pravá, biela AX156-0030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AX156-0030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ALIX GALERKY |
| Rozmer | 56x70x17,5 cm |
| Šírka | 560 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 950 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 18.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883125 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 50cm, chróm SH050
expedícia do 8 dní20,28 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Helios elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W103-1200-500-2600-66
na objednávku174,41 €
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chróm - W110-0900-500-2300-01
expedícia do 10 dní180,07 €

