ALIX galerka s LED osvetlením 86x70x17, 5cm, borovica rustik AX186-0016
ALIX galerka s LED osvetlením 86x70x17, 5cm, borovica rustik AX186-0016
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AX186-0016 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ALIX GALERKY |
| Rozmer | 86x70x17,5 cm |
| Šírka | 860 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 950 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 20.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896460 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 80cm, chróm SH080
expedícia do 8 dní22,77 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
RETRO zrkadlo v drevenom ráme 890x1150mm, buk 1679
na objednávku510,19 €
Pri platbe vopred iba 484,00 €
COSMETICO zrkadlo 1000x700mm, kozmetické zrkadlo MIR4
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €

