IL GIGLIO držiak rezervného toaletného papiera, chróm A9240213
IL GIGLIO držiak rezervného toaletného papiera, chróm A9240213
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A9240213 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| Rozměr | 40x246x105 mm |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 246 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323861 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
IL GIGLIO držiak toaletného papiera bez krytu, chróm A92413
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
IL GIGLIO držiak toaletného papiera s poličkou, chróm A92513
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €


