IL GIGLIO držiak toaletného papiera bez krytu, chróm A92413
IL GIGLIO držiak toaletného papiera bez krytu, chróm A92413
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-A92413 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| Rozměr | 163x59x80 mm |
| Šířka | 163 mm |
| Výška | 59 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323854 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
46,99 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
298,82 €
Pri platbe vopred iba 277,00 €
336,71 €
Pri platbe vopred iba 313,00 €
285,98 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €


