ALTAIR skrinka s doskou 68 cm, dub emporio/antracit bridlice AI370-02
ALTAIR skrinka s doskou 68 cm, dub emporio/antracit bridlice AI370-02
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI370-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR II |
| Rozměr | 68x61,8x45,2 cm |
| Šířka | 680 mm |
| Výška | 618 mm |
| Hloubka | 452 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 36.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913974625 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SISTEMA keramické umývadlo 50x42cm, biela 10SF50051
expedícia do 8 dní94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine KERAMIA FRESH umývadlová skrinka, 1 zásuvka, 60,6x74x34 cm, dub platín 50066
expedícia do 8 dní121,61 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €
DENEB umývadlová skrinka 60,5x55x34,5cm, biela mat DN264
expedícia do 8 dní247,40 €
Pri platbe vopred iba 235,00 €
Aqualine FAVOLO umývadlová skrinka 61,5x72,5x44cm, biela mat FV265
expedícia do 8 dní230,63 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €


