SISTEMA keramické umývadlo 50x42cm, biela 10SF50051
SISTEMA keramické umývadlo 50x42cm, biela 10SF50051
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10SF50051 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozmer | 50x42 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 15.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687640012 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-50mm, chróm TF6001
expedícia do 8 dní17,34 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Podobný tovar
PURITY keramické umývadlo 60x42cm (2507) 10PL50060
expedícia do 8 dní146,58 €
Pri platbe vopred iba 139,00 €
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 190 mm 146208342
na objednávku24,80 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
radiátor OMEGA R 400 x 1173 mm, C35 white silk, stredové pripojenie 50 mm RADOME401235SP
na objednávku171,93 €


