HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-HG460 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 460 mm |
| Výška | 98 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 0.5090 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913816352 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
SOTT AQUA umývadlo 51x50 cm, závesné/na dosku 10SQ51051
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oddeľovacia stena medzi pisoármi 40x80 cm, sklo mat 2502-05
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 9 mm, chróm
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Kovová podložka medzi umývadlo a dosku, výška 10mm, čierna mat TY6401B
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €


