HANG držiak uterákov pod umývadlo 560x98mm, čierna mat
HANG držiak uterákov pod umývadlo 560x98mm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-HG560 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 560 mm |
| Výška | 98 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 0.5710 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913816369 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 190 mm 146208342
na objednávku24,80 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
SOTT AQUA umývadlo 61x50 cm, závesné/na dosku 10SQ51061
expedícia do 8 dní194,61 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať


