ALTAIR skrinka s doskou 87,5 cm, biela/dub emporio AI290-02
ALTAIR skrinka s doskou 87,5 cm, biela/dub emporio AI290-02
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI290-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR II |
| Rozměr | 87,5x61,8x45,7 cm |
| Šířka | 875 mm |
| Výška | 618 mm |
| Hloubka | 457 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 38.7500 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913974564 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Keramické umývadlo 42x15x34 cm, na dosku 49412
expedícia do 8 dní56,80 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine FAVOLO umývadlová skrinka 86,5x60x44,6cm, biela mat FV290
expedícia do 8 dní262,64 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 86,5x60x45cm, čierna mat AI690
expedícia do 8 dní274,08 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
PANEDA STRIP umývadlová skrinka 89,5x55x45,2cm, dub emporio PN390
expedícia do 8 dní258,84 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €


