ALTAIR umývadlová skrinka 57x35x45cm, biela AI263
ALTAIR umývadlová skrinka 57x35x45cm, biela AI263
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI263 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR |
| Rozměr | 57x35x45 cm |
| Šířka | 570 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 27.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913971006 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
103,68 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine ALTAIR vysoká skrinka 35x150x31cm, biela AI150
expedícia do 8 dní251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTAIR umývadlová skrinka 52x72, 5x45cm, dub emporio AI355
expedícia do 8 dní262,64 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €
Aqualine SIMPLEX ECO 55 umývadlová skrinka vrátane umývadla 53x83,5x30,7cm SIME550
expedícia do 8 dní94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
ALTAIR skrinka s doskou 58 cm, biela/dub emporio AI263-02
expedícia do 8 dní220,34 €
Pri platbe vopred iba 210,00 €


