Aqualine KERAMIA FRESH umývadlová skrinka 51,1x74x34cm, biela 50057
Aqualine KERAMIA FRESH umývadlová skrinka 51,1x74x34cm, biela 50057
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-50057 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Možno inštalovať s nožičkami, ktoré je nutné objednať samostatne.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KERAMIA FRESH |
| Rozmer | 511x740x340 mm |
| Šírka | 511 mm |
| Výška | 740 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Nutná montáž |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 15.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913835711 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
14,76 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
expedícia do 8 dní
49,18 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KORIN STRIP zrkadlo s LED osvetlením 50x70x12cm KO395S
expedícia do 8 dní94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
KERAMIA FRESH výškovo nastaviteľná nožička, výška 100-110mm, čierna mat 10077B 10077B 56127
expedícia do 8 dní3,01 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
194,14 €
Pri platbe vopred iba 178,00 €
Sprchová batéria Hansgrohe Ecostat bez sprchového setu 150 mm matná čierna 13116670
expedícia do 4 dní371,97 €


