ODETTA umývadlová skrinka 95x50x43, 5cm, antracit matný DT100-3434
ODETTA umývadlová skrinka 95x50x43, 5cm, antracit matný DT100-3434
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT100-3434 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Horní zásuvka bez výřezu pro sifon.
- Lišta mezi zásuvkami v černé barvě (možno vyměnit za jinou barvu - k dokoupení).
- Možnost výběru DTDL nebo Rockstone desky pro umyvadlo na postavení.
- Při instalaci keramického umyvadla KARE je nutné použít distanční podložky (součástí balení skříňky) a sifon URBINO s Click Clack výpustí (k dokoupení).
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| Rozměr | 95x50x43,5 cm |
| Šířka | 950 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo i dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 33.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965548 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
KARE 100 nábytkové umývadlo 98x46 cm 17100
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 914x70x20 mm, zlatá mat DT902
expedícia do 8 dní43,41 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
26,69 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MORIAN umývadlová skrinka 100x14x48cm, dub čierny, pravá MR126
expedícia do 8 dní469,28 €
Pri platbe vopred iba 445,00 €
423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €

