CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, biela lesk CR100-3030
CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, biela lesk CR100-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR100-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 99,8x52x46 cm |
| Šírka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 30.0000 kg |
| EAN | 8590913933660 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TWIG umývadlo, liaty mramor, 100x47cm, kryt výpuste, biela TW100
expedícia do 8 dní266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SKARA umývadlová skrinka 100x50x45cm, čierna mat/dub alabama CG009-2222
expedícia do 8 dní640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
611,59 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €

