ALTAIR umývadlová skrinka 61,5x35x45cm, biela AI267
ALTAIR umývadlová skrinka 61,5x35x45cm, biela AI267
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI267 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR |
| Rozměr | 61,5x35x45 cm |
| Šířka | 615 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 28.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913971013 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
110,36 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Aqualine ALTAIR vysoká skrinka s košom 40x184x31cm, biela AI185L
expedícia do 8 dní333,55 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
SAVA 65 nábytkové umývadlo 65x46x16,5 cm 2065
expedícia do 8 dní110,36 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
Mohlo by vás zaujímať
125,29 €


