ALTAIR umývadlová skrinka 61,5x72,5x45cm, biela AI265
ALTAIR umývadlová skrinka 61,5x72,5x45cm, biela AI265
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI265 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 61,5x72,5x44,7 cm |
| Šírka | 615 mm |
| Výška | 725 mm |
| Hĺbka | 447 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 28.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914324 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
110,36 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Aqualine ALTAIR vysoká skrinka s košom 40x184x31cm, biela AI185L
expedícia do 8 dní333,55 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
KERAMIA FRESH výškovo nastaviteľná nožička, výška 100-110mm, čierna mat 10077B 10077B 56127
expedícia do 8 dní3,01 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Bemeta LIVING: Držiak toaletného papiera rezervný, nerez, čierna 101512030
expedícia do 4 dní44,70 €
Nimco Lada LA 19055R-26 Držiak na toaletný papier rezervný chróm
do týždňa v e-shope26,01 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
BEMETA RETRO bronz: Držiak toaletného papiera rezervný 144112037
expedícia do 8 dní35,56 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €


