ALTIS LINE BLACK bočná stena 800mm, číre sklo, výška 2000mm, číre sklo AL5912B
ALTIS LINE BLACK bočná stena 800mm, číre sklo, výška 2000mm, číre sklo AL5912B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL5912B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 38.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885921 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1170-1210mm, výška 2000mm, číre sklo AL3012B
expedícia do 8 dní546,01 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1270-1310mm, výška 2000mm, číre sklo AL4012B
expedícia do 8 dní564,23 €
Pri platbe vopred iba 523,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aira, kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom 610x548x465 mm, spodná, dub Halifax CN740
expedícia do 8 dní518,85 €
351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €


