ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL1512BAL1592B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 490 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 90.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905742 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
323,82 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprch. kút 1000x900mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1910EL3315EL3315
expedícia do 8 dní758,89 €
Pri platbe vopred iba 701,00 €
EASY LINE trojstenný sprch. kút 900-1000x1000mm, dvere, L/P, číre sklo EL1715EL3415EL3415
expedícia do 8 dní724,15 €
Pri platbe vopred iba 669,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800-900x1000mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní464,71 €
Pri platbe vopred iba 429,00 €


