EASY LINE trojstenný sprch. kút 1000x900mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1910EL3315EL3315
EASY LINE trojstenný sprch. kút 1000x900mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1910EL3315EL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1910EL3315EL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Skladacie |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 625 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 89.0000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913905391 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Skládací |
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 900-1000x900mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní468,19 €
Pri platbe vopred iba 432,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, L/P variant ZL1390ZL3210
expedícia do 8 dní620,99 €
Pri platbe vopred iba 574,00 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní884,96 €
Pri platbe vopred iba 817,00 €


