ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800 mm, Ľ/P variant AL4012BAL5912B
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800 mm, Ľ/P variant AL4012BAL5912B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4012BAL5912B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 130x80 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 525 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 95.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913906176 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
175,04 €
Pri platbe vopred iba 166,00 €
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 30 x 43,5 cm, matná biela - 91A11-0300-470-1-01
expedícia do 10 dní31,05 €


