ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1315RL3215
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1315RL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-RL1315RL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ROLLS LINE |
| Rozmer | 130x80 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 525 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 95.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913917882 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
409,79 €
Pri platbe vopred iba 380,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x700, spod. príp., 2101 W, čierny W633F-090-070-70
na objednávku419,26 €
Mexen Flat CVF33 radiátor 900x1800, spod. príp., 5401 W, biely W633F-090-180-00
expedícia do 10 dní678,96 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x700, spod. príp., 2101 W, antracit W633F-090-070-66
na objednávku419,26 €


