ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1270-1310mm, výška 2000mm, číre sklo AL4012B
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1270-1310mm, výška 2000mm, číre sklo AL4012B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL4012B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA - POSUVNÉ DVERE DO NIKY ALTIS LINE
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 525 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1270 mm |
| Inštalačná šírka do | 1310 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 57.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885884 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMQ37
expedícia do 8 dní250,75 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 130x80x3, 5cm HI13080
expedícia do 8 dní414,61 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €
Mohlo by vás zaujímať



