ALTIS LINE bočná stena 800mm, číre sklo, výška 2000mm, číre sklo AL5915C
ALTIS LINE bočná stena 800mm, číre sklo, výška 2000mm, číre sklo AL5915C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL5915C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 38.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885808 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
34,60 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ALTIS LINE posuvné dvere 1070-1110mm, výška 2000mm, číre sklo AL3915C
expedícia do 8 dní458,59 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
ALTIS LINE posuvné dvere 1470-1510mm, výška 2000mm, číre sklo AL4215C
expedícia do 8 dní564,23 €
Pri platbe vopred iba 523,00 €
ALTIS LINE posuvné dvere 1270-1310mm, výška 2000mm, číre sklo AL4015C
expedícia do 8 dní495,03 €
Pri platbe vopred iba 459,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Apia výsuvná sprchová kabína 120 x 90 cm, transparentná, chróm + sprchová vanička Rio - 840-120-090-01-00-4510
expedícia do 10 dní471,46 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 120 cm, priehľadný, biely - 871-090-120-03-20
expedícia do 10 dní500,62 €
Mereo Novea sprchovací kút, obdĺž., 120x90x200 cm, ľavý, chróm CK10415ZL
expedícia do 8 dní720,90 €
Pri platbe vopred iba 709,00 €


