ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL1510CAL1590C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 490 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 90.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905681 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
DINO sprchové sedátko, 37,5x29,5cm, sklopné, biela DI82
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
323,82 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprch. kút 900-1000x1000mm, dvere, Ľ/P, Brick sklo EL1738EL3438EL3438
expedícia do 8 dní748,47 €
Pri platbe vopred iba 691,00 €
EASY LINE trojstenný sprch. kút 900x1000mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1990EL3415EL3415
expedícia do 8 dní765,83 €
Pri platbe vopred iba 707,00 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní884,96 €
Pri platbe vopred iba 817,00 €


