ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000 mm, Ľ/P variant AL3015CAL6115C
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000 mm, Ľ/P variant AL3015CAL6115C
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL3015CAL6115C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Rozmer | 120x100 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 475 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 97.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905988 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 140 x 100 cm, grafit, kartáčované zlato - 871-140-100-41-55
expedícia do 10 dní583,07 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 140 x 100 cm, priehľadný, ružové zlato - 834T-140-100-60-00-P
expedícia do 10 dní586,04 €
Mexen Velar vysúvací sprchovací kút 140x100, transp., brúsené zlato 871-140-100-01-55
expedícia do 10 dní558,21 €


