ALYA vykurovacie teleso rovné 450x1420mm, chróm LLR107
ALYA vykurovacie teleso rovné 450x1420mm, chróm LLR107
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LLR107 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALYA |
| Rozměr | 450x1420 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 1420 mm |
| Objem | 5.90 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 400 mm |
| Výkon | 415 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 10.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955525 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, číra 202500
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
144,48 €
Pri platbe vopred iba 137,00 €
64,43 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €


