ALYA vykurovacie teleso rovné 500x1230mm, chróm LLR104
ALYA vykurovacie teleso rovné 500x1230mm, chróm LLR104
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LLR104 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALYA |
| Rozměr | 500x1230 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1230 mm |
| Objem | 5.60 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 450 mm |
| Výkon | 392 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnost / ks | 9.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947674 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALYA vykurovacie teleso rovné 600x1420mm, chróm LLR105
expedícia do 8 dní129,24 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
POSEIDON vykurovacie teleso 450x1540mm, čierna mat
expedícia do 8 dní163,54 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €


