AMADEO posuvné sprchové dvere 1100 mm, sklo BRICK BTS110
AMADEO posuvné sprchové dvere 1100 mm, sklo BRICK BTS110
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-BTS110 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | AMADEO |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 430 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Inštalačná šírka od | 1075 mm |
| Inštalačná šírka do | 1115 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 28.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852565 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
expedícia do 8 dní
19,50 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KROKUS nerezový sprchový kanálik s roštom, 760x140x92 mm 2705-80
expedícia do 8 dní121,61 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €
KROKUS nerezový sprchový kanálik s roštom, 960x140x92 mm 2705-10
expedícia do 8 dní129,24 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
AMADEO bočná stena 800 mm, sklo BRICK BTP80
expedícia do 8 dní106,35 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 125 x 80 cm, čierny rám, čierna - 8C2-125-080-70-70-L
expedícia do 10 dní491,80 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 125 x 80 cm, priehľadný, biely - 834T-125-080-20-00-P
expedícia do 10 dní512,40 €


