Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, nízky 59532
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, nízky 59532
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-17672 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Pro vaničky se záklopem
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019824 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
TEKA Kombinovaná plynová a indukčná varná doska JZC 95314 ABC BK Čierna
expedícia do 14 dní716,25 €
Pri platbe vopred iba 660,00 €
TEKA Kombinovaná plynová a indukčná varná doska JZC 64322 ABC BK Čierna
expedícia do 14 dní517,18 €
Pri platbe vopred iba 476,00 €

